Ronela Hajati: Kujtoni ata që ju ngritën në këmbë kur kishit nevojë

Ronela Hajati është këngëtarja shqiptare që pëlqehet në masë të madhe për interpretimet unike të projekteve.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë imazhe e video nga jeta dhe karriera profesionale.

Së fundmi, në një fotografi në Instagram, ajo ka zgjedhur që të përçojë një mesazh unik për ndjekësit e saj.

“Kujtoni kush ju ngriti në këmbë kur kishit nevojë. Mos i hidhni ata në mbeturina”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Sa i përket projekteve muzikore, artistja ka paralajmëruar lansimin e albumit të ri më 15 mars të këtij viti.

Derisa po përgatitet për këngë të reja “Bardh’ e blu” është hiti saj I fundit, që erdhi në bashkëpunim me DJ Sardi. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS