Ronela Hajati kthehet në Kënga Magjike

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar në rrjete sociale disa Instastories ku ka treguar se së këtë të dielë do të sjellë projektin e saj më të fundit muzikor.

“Vuj” titullohet kënga me të cilën Ronela do të prezantohet në festivalin e 20-të të Kënga Magjike.

Nuk është hera e parë që Ronela merr pjesë në këtë festival, duke sjellë gjithnjë performance mjaft ritmike. Mbetet për t’u parë si do të preazntohet këtë herë Hajati./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).