Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka

Këngëtarja Ronela Hajati tash e disa muaj është komentuar për ndarjen e saj nga Young Zerka.

Megjithatë, një konfirmim nga çifti nuk ishte bërë përkundër se nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Së fundmi ka qenë vet Ronela ajo e cila në një mënyrë e ka konfirmuar ndarjen nga partneri i saj.

Ajo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, teksa ka ndarë me publikun detaje të shumta nga karriera profesionale e po ashtu edhe nga jeta e saj private.

Artistja e njohur tha se momentalisht është vetëm, beqare dhe e fokusuar te puna, duke konfirmuar kështu ndarjen nga Young Zerka.

“Unë jam, çuditërisht më e padashuruar se asnjëherë. Jam vetëm, shumë e fokusuar me punën. Kjo karantina, më ka ndihmuar shumë të punoj me veten. Mendoj që Zoti i di më mirë ca gjëra, i ka shkruar, prandaj ndonjëherë është e kotë të kërkojmë gjëra që nuk e dimë nëse do të bëhen”, ka thënë ajo.

Në anën tjetër, Ronela ka nisur xhirimet e klipit të ri dhe kënga e saj pritet të prezantohet së shpejti para fansave. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).