Ronela Hajati ju uron ditë të mbarë, me këtë pozë provokative

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka qenë mjaft aktive këtë sezon me plasimin e projekteve të reja muzikore, të cilat u pritën mjaft mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Ronela dje kishte bërë të ditur se kishte shkuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, saktësisht në Miami të Floridas, ku ka vendosur të ‘mbushë bateritë’.

Angazhimet e shumta që kishte këngëtarja gjatë gjithë sezonit nuk i dhanë asaj hapësirë kohore që të shfrytëzonte ndonjë ditë për pushim, andaj ajo ka zgjedhur Amerikën e largët si destinacionin më të përshtatshëm ku tani mund të shijoj rrezet e diellit.

Në paraqitjen e fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe provokative, duke shkruar ‘Mirmëngjesi’, ku në plan të parë kishte vënë këmbët, e veshur me një fustan të hapur. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS