Ronela Hajati ju lë pa ‘men*’, me këtë paraqitje

Defenetivisht, ajo është një prej këngëtareve më sharmante në estradën shqiptare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur Ronela Hajati, e cila në çdo paraqitje të saj i kushton tejet rëndësi stilit të veshjes.

As kësaj radhe s’kishte si të jetë ndryshe, pasi vëmendja e ndjekësve të saj në rrjetet sociale ka qenë fund e krye te Ronela, dhe shkëlqimi i saj me ngjyrë vjollcë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).