ARKATANA

Ronela Hajati duket tërheqëse në fotografitë e fundit në bikini

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka ndezur rrjetet sociale me publikimin e disa fotografi të mrekullueshme nga pishina.

Ylli i muzikës shqiptare ka treguar linjat e saj tërheqëse dhe format mahnitëse nëpërmjet imazheve të reja ku shfaqet tejet seksi.

Ronela, e cila ka fituar zemrat e publikut jo vetëm me talentin e saj në muzikë, por edhe me personalitetin e guximshëm dhe stilin eksperimentues, ka zgjedhur të veshë bikini njëpjesësh në fotografitë e fundit.

UBT

Këto imazhe, të ndara në profilin e saj në rrjetet sociale, kanë marrë menjëherë vëmendjen e fansave dhe ndjekësve, të cilët nuk kanë ngurruar të lënë komente pozitive dhe të shprehin admirim për fizikun e saj.

Fotografitë nga pishina kanë treguar një Ronela të lirshme dhe të sigurt në vetvete, dhe ato jo vetëm që theksojnë formën e saj, por edhe dëshirën për të qenë në harmoni me veten dhe natyrën. /Telegrafi/