Ronela Hajati do t’ju mahnitë, më t’bukur kurrë se keni parë

Padyshim këngëtarja Ronela Hajati veçohet për stilin e saj unik, karizmën dhe elegancën që e karakterizon, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këtë të Diele, Ronela ka postuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram, ku më të bukur se kaq kurrë se keni parë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).