Ronela edhe njëherë e dëshmon formën e mirë!

Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati njihet për projektet e shumta muzikore, të cilat janë pëlqyer shumë nga publiku.

Ajo përpos projekteve muzikore, njihet edhe për paraqitjet e saj gjithnjë në formë të mirë e plot shkëlqim, shkruan IndeksOnline.

Ronela edhe në paraqitjen e fundit, përmes një fotografie që ka publikuar në Instagram, ka dëshmuar edhe njëherë bukurinë dhe formën e mirë, që e karakterizojnë.

Ajo shihet plot sharm e shkëlqim edhe në këtë paraqitje, si në shumicën e paraqitjeve që jemi mësuar ta shohim. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).