Robin Krasniqi: Kam qejf të kem shumë fëmijë, por nuk e di sa e përballon Marigona

Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi së fundi ishin të ftuar te emisioni “Në kurthin e Piter Pan”.

Derisa Marigona është në pritje të ëmbël, Robini tha se ka dëshirë të ketë edhe shumë fëmijë të tjerë.

“Kam qejf të kem shumë fëmijë, por nuk e di sa e përballon Marigona, kështu që ia lëmë kohës”, u shpreh ai./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS