Rivitalizohet rruga Letnicë – Ramnishtë

Viti – Të mërkurën nga fshati Letnicë e Vitisë, kanë filluar punimet në rivitalizimin, konkretisht asfaltimin e rrugës rreth 10 kilometërshe.

Kjo rrugë pritet të rivitalizohet nga fshati Letnicë deri në fshatin Ramnishtë. Me këtë rast Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti dhe Kryesuesi i Kuvendit Komunal, Naim Pira kanë ndjekur për së afërmi punimet që po zhvillohen./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).