RCCOLA

Rita Ora tregon linjat

/ 2 minuta lexim
Uji Dea

Rita Ora shfaqi barkun e saj të tonifikuar me bikini të prera të martën teksa po dilte në plazh në Sydney.

Këngëtarja, 32 vjeçe, dukej e mahnitshme me dypjesësh me ngjyrë të kuqe, teksa shëtiste përgjatë rërës.

Ajo i la flokët e saj bionde në një bisht të çrregullt me ​​një kapëse me lule dhe e përshtati me disa gjerdan argjendi.

Rita doli pa grim për ditën e saj në plazh, duke treguar lëkurën e saj të përsosur dhe bukurinë natyrale.

Ylli mbronte sytë me një palë syze dielli të zeza dhe shijoi një zhytje në det përpara se të thahej me një peshqir.

Rita besohet se është zhvendosur në Sydney me bashkëshortin e saj regjisor nga Zelanda e Re Taika Waititi, me të cilin u martua në gusht të vitit të kaluar.

Uji Dea

Vjen pas lajmit se Rita do të ndajë një pasqyrë të sinqertë për veten me fansat në albumin e saj të ri “You and I”, i cili do të publikohet më 14 korrik.

Këngëtarja pranon se ‘humbi një pjesë të vetes’ gjatë viteve të partisë së saj të re dhe u ngjit në krye.

Rita gjithashtu këndon për dashuritë e saj të humbura, pasi më parë ishte lidhur me Calvin Harris dhe vëllain e vogël të Kim Kardashian, Robert.

Në raportimet e The Sun shkruhet se në këngën e albumit “Look At Me Noë” ajo i referohet vetes si ‘e djegur’ dhe se ka qenë ‘në ferr’.

Diku tjetër në album, krijuesja e hiteve me sa duket i referohet grindjeve të saj me ish-shefin e diskografisë Jay-Z, si dhe me ish-partnerin Calvini, me të cilin thuhet se luftoi për të mbajtur kontrollin e muzikës së saj. /Telegrafi/