Rita Ora tregon fizikun

Ajo e ka shijuar këto ditë në Rio De Janeiro në Brazilit pasi performoi në një festival muzikor lokal.

Dhe Rita Ora ndau një sërë fotografish mahnitëse nga udhëtimi i saj në Amerikën e Jugut të martën (13 shtator) teksa arriti në Mbretërinë e Bashkuar.

Këngëtarja, 31 vjeçe, dukej në renë e nëntë në foto teksa përfitoi sa më shumë nga moti i ngrohtë duke pozuar për disa imazhe në bikini shumëngjyrëshe dhe një fund të ngjashëm.

Krijuesja e hiteve shfaqi fizikun e saj të tonifikuar teksa pushonte në një karrige plazhi ndërsa mbante një kapelë dielli të përshtatshme me rroba banjat.

Në fotot e tjera, Rita ka veshur bikini me kuadrate ngjyrë të bardhë dhe me pantallona të shkurtra, teksa ka pozuar në ballkonin e hotelit.

Ylli i lëshoi ​​flokët e saj bionde poshtë shpatullave, ndërsa kishte veshur edhe një palë syze dielli.

Në një foto, Rita po bëhej gati për një natë në qytet, ndërsa pozoi për një ‘selfie’ me një mini fustan të zi të ngushtë dhe çizme lëkure.

Në një pamje tjetër, gjyqtarja e “Masked Singer” zgjodhi një bluzë të kaltër me një print lulesh rozë dhe një fund të ngjashëm teksa pozonte pranë një mikeshe.

Kjo vjen pasi këngëtarja shkëmbeu betimet me regjisoren Taika Waititi gjatë një ceremonie private në gusht.

Rita dhe Taika filluan të takoheshin në mars 2021, përpara se të dilnin publike me romancën e tyre atë gusht.

Çifti u fejua dy muaj më parë dhe tani burimet pohojnë se ata po planifikojnë një festë të madhe për të festuar martesën e tyre sekrete me miqtë dhe familjen.

Taika ishte martuar më parë me producentin Chelsea Winstanley, por dyshja besohet se janë ndarë në heshtje në vitin 2018. Dyshja ndanë dy vajza: Te Hinahu dhe Matewa Kiritapu.

Rita ka shijuar romanca me emra të njohur si Calvin Harris dhe Rob Kardashian.

Ndërkohë, ylli i muzikës është kthyer në studio duke punuar në albumin e saj të tretë. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS