RCCOLA

Rita Ora shkëlqen me paraqitjen e saj plot stil rrugëve të Londrës

/ 2 minuta lexim
Mobi Casa

Rita Ora shfaqi barkun e saj të tonifikuar ndërsa promovoi këngën e saj më të fundit “Ask & You Shall Receive” të mërkurën.

Këngëtarja, 33 vjeçe, dukej e pabesueshme teksa shfaqi një pamje të stomakut të saj të tonifikuar në një bluzë të bardhë me fotografinë e Tina Turner të shtypur në të, ndërsa ishte në Londër.

Ajo bashkoi pjesën e sipërme të zakonshme me një palë pantallona dhe i shtoi disa centimetra lartësisë së saj me një palë çizme elegante lëkure të zeza deri tek gjuri, shkruan DailyMail.

Rita u mbulua me një triko ngjyrë krem me grep dhe një xhaketë gri të stilit ushtarak ndërsa dilte nga një studio.

Për të kompletuar pamjen, Rita si aksesor vendosi një gjerdan të gjatë me rruaza, një palë vathë me rrathë dhe një palë syze të mëdha.

Mobi Casa

Ora tregoi figurën e saj mahnitëse të trupit teksa publikoi një video nga prapaskenat e krijimit të videos muzikore për këngën e saj “Ask & You Shall Receive”.

Krahas klipit, Rita ka shkruar: “Si filloi VS si po shkon. Duke e ndjerë veten në atë pamje krejtësisht nudo!! Nuk është veshja juaj tipike për të larë rrobat, e di”.

“Ask & You Shall Receive” është publikimi i fundit i Ritës pas suksesit të albumit të saj të vitit, “You & I”.

Duke folur për këngën, Rita tha: “Kënga është plot me atmosferë optimiste, verore dhe ka të bëjë me kapjen e momentit në mënyrë romantike dhe zhytje direkt me atë dikë të veçantë”.

“Është bashkë-shkruar nga Raye, me të cilën kam pasur kaq shumë kujtime të mrekullueshme nga koha kur ishim në rrugë së bashku për turneun e ‘Phoenix’”. /Telegrafi/