Rita Ora rikthehet me një rol të ri filmik

Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore.

Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik, shkruan Indeksonline.

Rita do të jetë pjesë e kastit të filmit “Twist”, e është një ripërpunim i ngjarjes së shtjelluar në romanin e famshëm “Oliver Twist”.

“Jam shumë e nderuar që jam pjesë e #Twist dhe këtij kasti të mahnitshëm. Është e jashtëzakonshme të punosh me këta djem dhe me tërë ekipin çdo ditë, nuk mund të pres që të gjithë ta shohin në vitin 2020!”, ka shkruar këngëtarja shqiptare me famë botërore sipër fotografisë ku shihet së bashku me ekipin e filmit./Indeskonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).