Rita Ora përfundon turneun e koncerteve: Faleminderit që ishit çdo moment me mua

Rita Ora vazhdon të jetë një emër mjaft i suksesshëm në tregun muzikor botëror.

Këngëtarja shqiptare, e cila numëron hite të shumta, ka filluar turneun e koncerteve ‘Phoenix’ tash e një kohë, dhe siç duket tashmë ka përfunduar koncertet e verës.

Kjo u bë e ditur nga vet ajo, derisa ka sjell pamje nga koncerti i saj i fundit i mbajtur në Berlin (Gjermani), ndërsa falënderon publikun që i qëndroi gjithnjë afër.

“Festivali im i fundit për këtë verë. Keni vizituar këtë set të mahnitshëm për turneun tim dhe festivalet verore që nga fillimi i vitit në të gjithë botën dhe nuk mund të kisha dëshiruar për një shfaqje më të mirë të fundit @lollapaloozade !!! Faleminderit për të gjithë ata që erdhën të më shohin në çdo moment! Ju dua të gjithëve”, ka shkruar mes të tjerash 28-vjeçarja.

Bukuroshja dje po ashtu është hapur edhe njëherë rreth biseksualitetit të saj, duke thënë se nuk sheh gjini.

E njëjta mohon të ketë pasur ndonjëherë lidhje me këngëtarin Liam Payne, edhe pse shoqërohen vazhdimisht së bashku.

Ndërkaq, sa i përket projekteve muzikore “New Look”, është kënga e fundit që ka lansuar me klip e tekst të veçantë. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).