Fundamenti

Rita Ora “nxeh” atmosferën në Australi

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Rita Ora ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine të zeza dhe një fustan derisa është relaksuar duke pushuar në Sydney

Rita Ora është dukur e jashtëzakonshme të dielën derisa ka shijuar një ditë në plazhin e Sydney në Palm Beach.

Eco Higjiena

Ylli i popit (32) ka marrë ngjyrë në bikine të zeza.

Ajo i ka shoqëruar këto me një pal vathë të bardhë dhe një qafore kristale si dhe syze të zeza. /GazetaExpress/