Rita Ora në ballinën e Esquire

Ylli i muzikës Rita Ora ka mbuluar ballinën e revistët “Esquire Middle East”.

Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja shqiptare përmes një postimi në Instagram, me ç’rast ka postuar disa fotografi.

“Jam vajza në ballinën e Esquire Middle East”, ka shkruar shkurt ajo.

Ditë më parë Esquire Middle East festoi ditëlindjen e 100 e në këtë festë nuk mungoi as Rita Ora, që gjithashtu ka performuar me këtë rast./express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).