Rita Ora merr vëmendje me paraqitjen në Sydney teksa po realizon sezonin e ri të “The Voice Australia”

/ 2 minuta lexim

Teksa filmon për sezonin më të ri të “The Voice Australia”, ylli i muzikës, Rita Ora ka kaluar kohën e lirë në disa nga baret dhe restorantet më të mira të Sydney.

Dhe ajo ka shërbyer disa pamje të pabesueshme teksa shëtiste në qytetin australian.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, këngëtarja e “Hot Right Now”, 32 vjeçe, tregoi trupin e saj të nxirë dhe të tonifikuar me një veshje në të zeza.

Ajo u pa e veshur me një mini-fund lëkure të zezë mahnitëse bashkë me një bluzë të shkurtër që përputhej në mënyrë të përkryer me çizmet e saj gjithashtu të zeza prej lëkure kauboj deri tek gjuri.

Për t’i dhënë veshjes më shumë shije ajo e kombinoi atë me një pallto të gjatë lëkure të zezë që kishte detaje leshi në jakë dhe kyçet e dorës.

Për aksesorët, gjyqtarja e “The Voice Australia” mbante një palë vathë të mëdhenj argjendi dhe unaza në gishta.

UBT

Në pushimin e saj nga xhirimet e konkursit të këngës, Rita ka shijuar eksplorimin e qytetit së bashku me motrën e saj Elenën.

Motrat u fotografuan së fundmi në PE Nation së bashku me bashkëthemeluesen e saj, Pip Edwards.

Edhe pse i pëlqen të eksplorojë qytetin, Rita nuk është e huaj për Sydney dhe ka kaluar shumë kohë atje që kur iu bashkua “The Voice Australia” si trajner në 2021.

Ylli i popit e do qytetin aq shumë sa i tha The Daily Telegraph vitin e kaluar se kishte vendosur synimet e saj për të blerë një pronë në Harbor City.

“Unë thjesht e dua Australinë, kam gjetur vërtet një shtëpi të mrekullueshme këtu”, tha ajo.

“Moti, plazhi, është një komunitet kaq i bukur. Mund të eci në kafenenë time lokale, të ulem atje dhe të ha mëngjes, supermarketin tim lokal, sapo kam marrë gjërat e mia tani, vendet e mia ku shkoj. Nuk dua të flas shumë herët, por padyshim që jam duke kërkuar të qëndroj këtu më gjatë dhe të blej një pronë”, kishte deklaruar ylli. /Telegrafi/