Rita Ora me një të ardhme të ndritshme

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Pas suksesit të saj të hënën në panel, ajo u ftua sërish ditën e martë më 29 maj, por ishte e pranishme vetëm për gjysmë dite pasi në mbrëmje do të këndonte në një koncert të Coldplay në Coventry.

Pasi mbaroi pune tek audicionet në X Factor, ajo i hipi një avioni privat dhe u nis për ne koncert.

RCCOLA

Prania e Ritës në panelin e gjyqtareve te “X-Factor” ka shkaktuar debat për shkak se ajo është një këngëtare shumë e re vete dhe sapo ka hyrë në klasifikime. Por gjyqtarët e tjerë kanë mbrojtur vendimin duke thënë se ajo është një këngëtare e madhe me një të ardhme te ndritshme.