Rita Ora me një paraqitje tjetër elegante në festën e Fondacionit “Labelle” në Los Angeles

Rita Ora mori sërish vëmendjen e veshur me një mini-fustan për festën e Fondacionit “Labelle” në Los Angeles të hënën.

Këngëtarja, 30 vjeçe, dukej e bujshme kur doli nga vendi me një jelek me lëkurë krokodili me çizme të larta deri në gju, shkruan DailyMail.

Rita i mbante flokët e saj bionde në një stil joshës, të cilat valëviteshin lirshëm nga fryma rrugëve të Kalifornisë.

Grimi i saj u aplikua në mënyrë të përsosur me sy të hijezuar mahnitës dhe shkëlqim neutral të buzëve.

Ajo u sigurua që të dokumentonte paraqitjen joshëse në Instagram, përmes disa fotografive që ndau me ndjekësit e saj.

Rita shkroi ”A nuk jeni të impresionuar?”, në mbishkrimin e një prej fotografive, ku shfaqej e shoqëruar nga qeni i saj.

Këngëtarja dhe skenaristi fitues i çmimit “Oscar” bënë një tjetër paraqitje të përbashkët në premierën hollivudiane të Marvel, “Eternals” në El Capitan Theatre.

Taika, 46 vjeç dhe Rita thuhet se filluan romancën e tyre në Down Under në fillim të marsit para se të dilnin publikisht në Instagram muajin tjetër.

“Unë jam në një vend të mrekullueshëm në jetën time, kjo është gjithçka që do të them për këtë”, i tha Ora revistës “Vogue Australia” muajin e kaluar kur u pyet për marrëdhënien. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS