RCCOLA

Rita Ora mahnit me thjeshtësinë, fotografohet pa grim dhe në veshje sportive në rrugët e Los Angelesit

/ 2 minuta lexim
RCCOLA

Rita Ora u pa me një veshje sportive teksa doli në Los Angeles për të shijuar një ditë me diell përgjatë të mërkurës.

Këngëtarja, 32 vjeçe, kishte një palë syze dielli të zeza teksa po dilte në qytet. Rita dukej se po shfrytëzonte sa më shumë kohën e saj ndërsa u pa e veshur me një palë dollakë të zeza dhe një bluzë sportive me ngjyra ushtarake.

Këngëtarja, e cila konfirmoi se ishte martuar me Taika Waititi muajin e kaluar, nuk kishte mbajtur unazën e saj të martesës gjatë daljes, shkruan DailyMail.

Rita tregoi bukurinë e saj natyrale duke u shfaqur pa grim, pamja ishte shumë larg veshjeve që ajo është parë muajin e kaluar, teksa ajo promovoi këngën e saj “You Only Love Me”.

Dalja e Ritës vjen pasi ajo shfaqi ndjenjën e saj unike të stilit në një seri fotosh në Instagram më herët gjatë ditës.

Në një postim tashmë të fshirë, këngëtarja ka treguar fizikun e saj në një bluzë në formë sytjenash ngjyrë bezhë ​​me një detaj të shpatullave me gëzof artificial.

RCCOLA

Krijuesja e hitit “Black Widow” kishte veshur gjithashtu një palë pantallona të zeza me një zbukurim dantelle dhe print me lule.

Kjo vjen pasi Rita zbuloi se legjenda e muzikës Prince e frymëzoi atë të merrte kontrollin e katalogut të saj ndërsa ajo luftonte ligjërisht me labelin diskografike të Jay Z, Roc Nation.

Këngëtarja nënshkroi një marrëveshje të re me BMG Media, duke shënuar një ‘kapitull të ri’ me agjencinë, klientët e së cilës përfshijnë Kylie Minogue, 5SOS, KSI dhe Run The Jewels.

Albumi i fundit i Ritës “Phoenix” u publikua në vitin 2018, tani ka zbuluar se ishte Princi i shquar që i dha asaj këshillat e nevojshme për të marrë sundimin e karrierës së saj muzikore.

Ajo fluturoi drejt rezidencës së krijuesit të hiteve “Purple Rain”në vitin 2013 për të punuar së bashku në muzikë. /Telegrafi/