UBT

Rita Ora mahnit me një tjetër paraqitje unike në tapetin e kuq të “Jingle Bell Ball“

/ 2 minuta lexim

Rita Ora mahnitet me një fustan gjysmë të shndritshëm me zhveshje teksa drejton ardhjet magjepsëse së bashku me Zara Larsson dhe Raye në tapetin e kuq me yje të Jingle Bell Ball të Capital

Rita Ora, Zara Larsson dhe Raye u siguruan që të gjithë sytë ishin te ato teksa udhëhoqën ardhjet e yjeve në tapetin e kuq në Jingle Bell Ball të Capital me Barclaycard të dielën (10 dhjetor).

Këngëtarja Rita, 33 vjeçe, mahniti me elegancën në fustanin me shkëlqim me prerjen e veçantë anash, teksa pozoi në eventin vjetor.

Ajo shfaqi fizikun e saj joshës dhe flokët e gjata bionde me gërsheta, ndërkohë që vendosi edhe një makijazh të theksuar.

Veshja e saj theksoi në mënyrë perfekte figurën e saj elegante, ndërsa ajo pozoi para kamerave.

Ritës iu bashkua Zara Larsson dhe Raye, të cilët ndihmuan në udhëheqjen e ardhjeve të mbushura me yje.

UBT

I mbushur çdo vit me yjet më të mëdhenj në industri, Jingle Bell Ball i Capital do të zhvillohet të shtunën më 9 dhe të dielën më 10 dhjetor të këtij viti.

Leigh-Anne, Alicia Keys, Busted, Tom Grennan, Tate McRae, Becky Hill, ArrDee, Nathan Dawe dhe Jax Jones dolën në skenë të shtunën.

Ndërsa Take That, RAYE, S Club, Zara Larsson, Rudimental, Rita Ora, Joel Corry dhe Jazzy performuan të dielën.

Rita elektrizoi skennë e veshur me një mini-fustan ngjyrë gri pa mëngë, që e përshtati me geta të zeza dhe çizme të gjata.

Kjo vjen pasi Rita mori vëmendje në British Fashion Awards të hënën teksa zgjodhi një pamje të çuditshme për eventin prestigjioz. /Telegrafi/