Rita Ora magjeps me dukjen në “American Idol”

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është shfaqur me një dukje tejet elegante së fundi në ‘Instagram’.

Ajo ka pozuar në krah me artisten Katy Perry në xhirimet e spektaklit “American Idol”.

Këngëtarja shqiptare mori pjesë si e ftuar speciale në spektaklin më të shikuar të talenteve të reja në Amerikë, për të promovuar këngën e saj të fundit “Finish Line”.

Rita dukej tejet bukur e veshur me një xhaketë sportive të kuqe, e cila binte shumë në sy, të cilën e kombinoi me një fund të kuq, shkruan DailyMail.

Flokët e saj bionde ishin të stiluara në stilin e kaçurrelave voluminoze dhe ajo e kompletoi pamjen e saj me një makijazh magjepsës për të theksuar tiparet e saj të bukura.

Katy dukej po aq mahnitëse e veshur me një fustan të zi të ngushtë, të dizajnuar me disqe të pasqyruara që shkëlqenin nën drita.

“Betohem që nuk isha aty për të parë ‘beben’ time që më ka marrë shumë malli”, shkroi ndër të tjerash Rita në një sërë fotografish të publikuara në profilin e saj t♪7 ‘Instagramit’.

Rita krijoi këngën e re me këngëtaren fituese të çmimeve Diane Warren, 65 vjeçe, si pjesë e një nisme të re feministe për të inkurajuar barazinë midis burrave dhe grave.

Ato dhanë premierë një klip ekskluziv gjatë emisionit, ndërsa drejtuesi Ryan Seacrest i intervistoi drejtpërdrejt.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS