Rita Ora ka një falënderim për të gjithë fansat e saj

Rita Ora është në krye të botës tani, pasi që ajo ka zbuluar se turneu i saj i ardhshëm zyrtarisht është shitur.

27 vjeçarja, ka bërë të ditur me anë të një video të publikuar në Instagram në natën e së Mërkurës, duke zbuluar se janë përzgjedhur dy nga top 5 këngët e saja, transmeton Zeri.info.

“Ju faleminderit të gjithëve, turneu im zyrtarisht është shitur! Kam punuar aq shumë për të sjellë muzikën time të re në këtë botë:, shkruan ajo.

Ylli i këngës “Anywhere”, është shprehur mirënjohëse për të gjithë ata që kanë blerë një biletë për turneun e saj./ZERI

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).