Rita Ora : Jam shqiptare, jam e zjarrtë dhe e papërmbajtur

Rita Ora thotë se kohën më të mirë e kishte kaluar me DJ skocez. Këngëtarja ka folur për lidhjen e saj me Calvin Harris. Rita Ora thotë se kishte “kohërat më të mira” kur ishte në lidhje me Calvin Harris.

Këngëtarja 27 vjeçe dhe DJ 34 vjeç kishin një ndarje publike në 2014. Por, kur nikoqiri i programit Jonathan Ross e kishte pyetur krijuesen e hitit “Anywhere”, nëse do të zgjidhte një skocez, francez apo italian për një takim ‘symbyllurazi’, Ora i ishte përgjigjur: “Unë më parë kam qenë në lidhje me një skocez dhe kohën më të mirë e kam pasur me të”. Më pas për shfaqjen “ITV” ajo ka thënë: “I respektoj personalitetet. Unë pyes gjithçka, dyshoj në gjithçka. Jam shqiptare kështu që jam e zjarrtë dhe e papërmbajtur’.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).