Rita Ora emocionon publikun nga Kulla Eifel

Rita Ora dhuroi një super spektakël nga maja e Kullës Eifel në Paris.

Këngëtarja me origjinë shqiptare performoi disa nga hitet e saj, në Javën e Modës në Paris.

30-vjeçarja shkëlqeu dhe me paraqitjet e saj, teksa mbante veshur outfit-et e personaklizuar nga firmat e mëdha “Fendi”, “Lanvin” dhe “Alexandre Vauthier”, ‘Prada’, ‘Miu Miu’.

Artistja u shpreh se nuk ishte e thjeshtë të performonte nga Kulla Eifel, por si gjithnjë ajo ia doli me sukses dhe mahniti publikun që e ndiqte.

“Të performosh në një vend kaq legjendar është një nder, dhe të veshësh rroba të personalizuara nga ‘Prada’, ‘Miu Miu’, ‘Fendi’ dhe ‘Lanvin’, është thjesht një ëndërr”, tha Rita.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS