Rita Ora e bukur edhe pa makijazh

Në të shumtën e herëve është shfaqur me shumë sharmë e cilësi. Ani pse shpesh është kritikuar për veshjen pa ‘shije’, këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka treguar se ajo është e bukur edhe pa makijazh.

Bukurinë e saj Rita e ka shfaqur shumë herë, ndërsa këto ditë ajo ka pozuar gjatë përditshmërisë së saj me një veshje mjaft të thjeshtë dhe pa grim në fytyrën e saj.

Ndryshe, Rita u kritikua edhe për vallëzimin që ka bërë bashkë me ‘gruan’ e saj në një mbrëmje muzikore që pati ditë më parë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS