Rita Ora, e 7-ta në Britani nga artistët më të dëgjuar për vitin 2019

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, e njohur botërisht, Rita Ora është radhitur e shtata në Britani, në mesin e artisteve më të dëgjuar për vitin 2019.

Ajo i është gëzuar këtij fakti, për të cilin falenderon të gjithë ata që pelqejnë zërin dhe apraqitjet e saj.

Ajo thotë se e vlerëson shumë mbështetjen e simpatizanteve të saj të cilët e përcjellin atë që nga fillimi I karrierës, përcjell “Zeri.info”.

Përmes një postimi që ka bërë public Rita paralajmëron edhe projekte të reja të cilat thotë se pritet të finalizohen shumë shpejtë.

“Faleminderit të gjithëve që më bëtë artistin e 7-të më të dëgjuar në Britani për vitin 2019!!! E vlerësoj shumë mbështetjen e vazhdueshme për pothuajse 10 vjet. Faleminderit që vazhdoni të ma dëgjoni muzikën time dhe të vallëzoni me të. Ju shoh të gjithëve dhe ua lexoj të gjitha mesazhet. Sot në studio dhe kam këngë të reja që do të vinë shumë shpejt”, u shoreh Rita Ora./Zëri

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).