Rita Ora duket kaq bukur në të kuqe

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora po vazhdon të mbajë koncerte gjithandej nëpër botë, e së fundmi ajo i dha fund turneut në Kontinentin aziatik, ku ishte e pranishme në një koncert në Korenë Jugore ku u prit me entuziazëm nga publiku korean.

Ajo u shpreh mjaft e gëzuar për suksesin që pati me këtë koncert dhe i dha lamtumirën përkohësisht Azisë.

Rita vendosi të shfaqej mjaft sensitive në një veshje të kuqe që i shkonte shumë.

Ajo me gjithë talentin në muzikë njihet edhe për bukurinë e saj dhe format trupore. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).