Mobi Casa

Rita Ora duke e mahnitshme dhe atraktive në veshjen elegante

/ 2 minuta lexim
Uji Dea

Fansat po numërojnë me padurim ditët deri në publikimin e këngës së saj të re.

Dhe Rita Ora vendosi një tjetër shfaqje spektakolare me një mini fustan metalik portokalli teksa pozoi për foto magjepsëse gjatë xhirimit të “The Masked Singer”.

Krijuesja e hiteve, 32 vjeçe, veshi fustanin me taka të lidhura me rripa bronzi ndërsa përgatitej për të filmuar episodin e fundit të emisionit ITV1.

Duke shfaqur figurën e saj të pabesueshme, Rita pozoi e veshur me fustanin elegant metalik portokalli të ngushtë me një qafë polo dhe mëngë të gjata.

Ylli mburrej me një logo që binte në sy në gjoksin e saj, me flokët e saj bionde të stiluara në formë kaçurrelash.

Rita ka disa ditë që ka paralajmëruar këngën e saj të ardhshme “You Only Love Me”, e cila do të publikohet më 27 janar.

Përpara publikimit, Rita ka ngacmuar fansat duke sjellur pjesë të shkëputura nga klipi më i ri.

Uji Dea

Krijuesja e hitit “You For Me” dukej mahnitëse në një video të shkurtër teksa mori një mbështetje të madhe nga fansat e saj në pjesën e komenteve të postimit, teksa ata i thanë se ‘mezi prisnin’ këngën e re.

Videoja është realizuar në një banjë elegante të zbukuruar me pllaka metroje jeshile dhe të bardha, teksa ajo zhytej në një vaskë bronzi.

Klipi i ri vjen pasi Rita postoi një tjetër video në rrjetet sociale duke zbuluar muzikën e saj të re.

Në video, Rita shihej së bashku me bashkëshortin e saj Taika Waititi , 47 vjeç, në plazh duke parë një shfaqje fishekzjarre.

Rita dhe Taika u martuan vitin e kaluar në një ceremoni të vogël në Londër gushtin e kaluar.

Ata u lidhën fillimisht në prill 2021 dhe u shfaqën në tapetin kuq së bashku gjatë debutimit të “The Suicide Squad” në Los Angeles.

Regjisori tha se e njihte Ritën për tre vjet përpara se miqësia e tyre të lulëzonte në romancë dhe ata të fillonin të takoheshin në vitin 2021. /Telegrafi/