Rinia e Dobrosinit pastrojnë rrugët dhe trotuaret e fshatit

Gjilan – Organizuar nga Rinia e fshatit, të dielën në Bashkësinë Lokale të Dobrosinit është bërë pastrimi i rrugëve dhe trotuareve nga vegjetacioni.

Reshat Salihu kryetar i Bashkësisë Lokale ka falënderuar përzemërsisht të gjithë pjesëmarrësit e aksionit. “Uroj që iniciativa të tilla të vazhdojnë edhe në të ardhmen” ka shkruar Reshat Salihu në rrjetet sociale./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).