Rina si “loçkë”

Reperja kosovare Rina Balaj ka realizuar një fotosesion tepër seksi.

Këngëtarja në këtë fotosesion tregon flokët e saj të kuqe derisa ka të veshur një veshje ngjyrë ari, kurse poshtë ekspozon këmbët e saj.

Ajo nën këto foto nuk ka harruar që të bëj përshëndetje edhe për producentët e saj, Zzapnchriss.

Rina s’e fundmi është paraqitur me këngën e saj “Ilegal” derisa ka paralajmëruar edhe projekte të tjera gjatë këtij viti. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).