Rina, përsëri e dashuruar

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy.

Ata prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku dhe ishin një ndër çiftet më simpatik të showbiz-it.

Mesa duket kohëve të fundit Rina është fiksuar me pozat nga krevati, ashtu siç kanë qenë edhe fotot e fundit të saj në rrjete sociale.

Ama këtë herë bukuroshja vjen ndryshe, jo më me të brendshme dhe provokuese, por më e thjeshtë dhe e veshur me rroba. Duket gjithashtu se Rina tashmë është kthyer përsëri tek flokët e saj të kuqe dhe për këtë foto natyrisht nuk mund të mungonte një shkrim prej saj.

“Mund të nuhas “dashuri, mos u bë e turpshme” përmes kësaj foto”, ka shkruar ajo në një foto që e ka postuar në InstaStory.

Së fundmi Rina ka trazuar rrjetin me një foto të saj të postuar së fundmi në Instagram.

Në foto bukuroshja duket e veshur me të brendshme ngjyrë të kuqe dhe e shtrirë në krevat, foto e cila duket goxha provokuese ama me shkrimin në foto Rina ka treguar se është zemërthyer dhe kuptohet se akoma e vuan ndarjen nga ish i dashuri i saj, artisti Sinboy, me të cilin kishte një lidhje 4 vjeçare.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS