Rikthehet Marina Vjollca, publikon këto imazhe provokative sot

Marina Vjollca duket sikur i ka rralluar postimet kohën e fundit, ndoshta për faktin që nuk po bëhet shumë pjesë e mediave.

Por sot ajo ka publikuar një imazh shumë provokativ në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Aty shihet e veshur me një fustan të shkurtë por me mëngët e gjata, teksa flokët i kishte kapur gërsheta dhe kishe vendosur syze.

Marina dukej si gjithmonë seksi përderisa ju përshëndeste në shkrimin nën fotografi./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).