Rikthehet Dhurata Ahmetaj, më ‘seksi’ se asnjëherë

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj, ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dikur ishte shumë aktive në lansimin e këngëve, derisa vitet e fundit është shumë pasive.

E cilësuar edhe si Jenifer Lopezi, i shqipëtarve, duke marrë për bazë ngjajshmërinë që posedon me yllin botëror, ajo së fundmi në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi ku duke më “seksi’ se kurrë.

Se a do të thotë kjo se Dhurata Ahmetaj do t’i rikthehet skenës, kjo mbetet të shihet në muajt në vijim.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).