Riad Rashiti: Po rritet përkrahja për PDK

Gjilan – Riad Rashiti dhe Erlehta Osmani janë dy kandidatët e PDK-së të cilët po marrin përkrahje masive nga lagjet e qytetit dhe fshatrat.

Postimi i plotë i Riad Rashitit

Gjithandej nëpër Gjilan po rritet përkrahja për PDK-në, lagja e Zabelit e vendosur për Kadri Veselin Kryeministër. Aktivistët tanë kur duan, din dhe munden ta bëjnë kudo fitoren e PDK-së dhe gjithmonë për një lider të vendosur dhe të guximshëm. Faleminderit Florim Spahiu Lulzim Kqiku Alban Spahiu Shukrije Hajdari Rapuca dhe Fatmir Shabani. Si përherë angazhimi dhe kontributi juaj ka qenë vetëm për fitoren e PDK-së.
Respekt për punën e palodhshme.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS