Riad Rashiti merr përkrahje të fuqishme nga rinia e Malishevës

Gjilan – Ju faleminderit të gjithëve për besimin dhe përkrahjen që po më ofroni në këto zgjedhje. Ndjenjë e veçantë kur merr kaq shumë mbështetje edhe nga rinia e fshatit tënd. E këta të rinjë janë vetëm të një lagje të Malishevës ka shkruar Riad Rashiti kandidat i PDK-së për deputet në Kuvendin e Kosovës.

“Ju faleminderit të gjithëve për besimin dhe përkrahjen që po më ofroni në këto zgjedhje. Ndjenjë e veçantë kur merr kaq shumë mbështetje edhe nga rinia e fshatit tënd. E këta të rinjë janë vetëm të një lagje të Malishevës. Faleminderit bashkëvendës.
Faleminderit kryetare e rinisë Erleta Osmani për punën e mrekullueshme me Rininë Demokratike dhe Sabedin Halili për punën e jashtëzakonshme në Malishevë” ka shkruar Rashiti.

Rashiti ndërkaq është ndier i relaksuar edhe në fshatin Cërrnicë. “Mobilizim i jashtëzakonshëm i aktivistëve të PDK-së. Cërnica dhe lagja e tregut e treguan sonte përkushtimin që e kanë për fitoren e PDK-së. Faleminderit Jeton Sherifi dhe Florent Buca për angazhimin dhe kontributin e juaj” ka shkruar Rashiti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).