Riad Rashiti: “Arbëria” i takon PDK-së

Gjilan – Në Gjilan janë dhezur motorat e PDK-së. Lagja e Arbërisë sonte u zotua se fitorja në këtë lagjen i takon PDK-së dhe Kadri Veselit për kryeministër të Kosovës ka shkruar Riad Rashiti kandidat për deputet nga radhët e PDK-së.

Faleminderit të gjithë aktivistëve dhe qytetarëve të lagjes së Arbërisë. Faleminderit Ali Musliu, Bekim Ibrahimi dhe Kujtim R. Bajrami për mobilizimin e jashtëzakonshëm.
#pdk112
#kadriveseli1
#riadrashiti102

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS