Riad Rashiti: “Arbëria” i takon PDK-së

Gjilan – Në Gjilan janë dhezur motorat e PDK-së. Lagja e Arbërisë sonte u zotua se fitorja në këtë lagjen i takon PDK-së dhe Kadri Veselit për kryeministër të Kosovës ka shkruar Riad Rashiti kandidat për deputet nga radhët e PDK-së.

Faleminderit të gjithë aktivistëve dhe qytetarëve të lagjes së Arbërisë. Faleminderit Ali Musliu, Bekim Ibrahimi dhe Kujtim R. Bajrami për mobilizimin e jashtëzakonshëm.
#pdk112
#kadriveseli1
#riadrashiti102

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).