Eko Higjiena

Rezarta Shkurta bëhet nënë

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta është bërë nënë në orët e hershme të mëngjesit, duke sjellë në jetë vajzën e saj të parë nga martesa me Ermalin, nipin e Enver Hoxhës.

ArKatana

”Një vogelushe e bukur sot më bekojë me fjalën më të bukur në botë “Nënë” Faleminderit princesha ime që më bëre femrën më të lumtur në botë, uroj të të mos zhgënjej kurrë”, shkruan këngëtarja në mesazhin e saj drejtuar miqve dhe fansave./Indeksonline/