Rexhep Kadriu, do të jetë në 12-shën më të votuar të koalicionit AAK – PSD

Gjilan – Sipas informacioneve nga terreni, kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Rexhep Kadriu, del të jetë kandidati më i votuar duke u nisur nga Kaçaniku, Ferizaji, Vitia, Gjilani, dhe Kamenica, duke tubuar deri sot rreth 6 mijë vota.

Në këtë përllogaritje, nuk përfshihen votat me kusht, dhe ato nga diaspora. Rinumërimi i votave në disa qendra votimi, do ta nxjerr Rexhep Kadriun kandidatin në 12-shin më të votuar të koalicionit AAK-PSD./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS