Rexhep Kadriu, do të jetë në 12-shën më të votuar të koalicionit AAK – PSD

Gjilan – Sipas informacioneve nga terreni, kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Rexhep Kadriu, del të jetë kandidati më i votuar duke u nisur nga Kaçaniku, Ferizaji, Vitia, Gjilani, dhe Kamenica, duke tubuar deri sot rreth 6 mijë vota.

Në këtë përllogaritje, nuk përfshihen votat me kusht, dhe ato nga diaspora. Rinumërimi i votave në disa qendra votimi, do ta nxjerr Rexhep Kadriun kandidatin në 12-shin më të votuar të koalicionit AAK-PSD./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).