Rexhep Gunduz nga Bursa uron bashkëvendësit e tij për Kurban Bajram

Gjilan – Të gjithë besimtarëve İslam për hajr ju koftë Kurban Bajrami. Shumë selam krejt Kosovës ka shkruar Rexhep Gunduz.

Rexhep Gunduz një veprimtar i palodhur dhe shumë i angazhuar rreth Kosovës ka uruar bashkëvendësit e tij për festën e Kurban Bajramit.

Kësaj radhe Rexhep Gunduz me plis të bardhë dhe me flamurin e Kosovës afër ka uruar Kosovën e në veçanti Gjilanin prej nga edhe e ka prejardhjen familja e tij.

“Të gjithë besimtarëve İslam për hajr ju koftë Kurban Bajrami. Shumë selam krejt Kosovës” ka shkruar Rexhep Gunduz./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS