Reshje shiu e bore, këto janë temperaturat sot

Prishtina Weather ka njoftuar se sot do të mbajë mot i ftohtë dhe kryesisht i vranët, raporton Express.

Në njoftim bëhet e ditur se në fundjavë do të ketë mot të paqëndrueshëm, me vranësira dhe reshje shiu e bore.

“Pas reshjeve të borës gjatë natës, ditën e premte mban mot i ftohtë kryesisht i vranët. Në fundjavë mot i paqëndrueshem.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS