UBT

Remzie Osmani po shkëlqen me këtë paraqitje

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Këngëtarja e njohur muzikës popullore Remzie Osmani, tash e sa vite është pjesë e skenës muzikore shqiptare, dhe për publikun e saj ka lansuar shumë këngë ndër vite, e që edhe sot me endje dëgjohen, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Hidromorava

Këngëtarja ka postuar një fotografi, ku duket më në formë se asnjëherë, gjë që nuk kanë munguar as komentet pozitive të fansave, të cilët e kanë komplimentuar për dukjen.