RCCOLA

Remzie Osmani: Jam rritur pa dy prindërit pasi ata kanë jetuar gjithmonë në kurbet

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur, Remzie Osmani, ka kujtuar fëmijërinë e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo tha se është rritur pa prindër, sepse ata jetonin jashtë shtetit.

RCCOLA

“Jam rritur pa dy prindërit, duke i pasur gjallë, kanë jetuar gjithmonë në kurbet, ne kemi qenë tre fëmijë që kemi jetuar në Kosovë dhe në moshë shumë të vogël, nëna dhe babai kanë shkuar me tre fëmijët e tjerë edhe kështu që jemi ndarë si familje”, tha ajo.