Remzie Osmani do t’iu befasoj me veshjen, duket për mrekulli

Këngëtarja kosovare, Remzie Osmani vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në show-bizin shqiptar.

Që kur u paraqit në skenë, ajo spikati me zërin e saj të veçantë, duke fituar kështu një numër të madh adhuruesish.

Ani pse ka kaluar kohë e gjatë, Remzia edhe këtë verë ka qenë shumë e angazhuar nëpër shumë dasma dhe ahengje familjare.

E tani kur sezona ka kaluar, Remzia me burrinë e saj kanë filluar pushimet në Turiq.

Nga atje këngëtarja ka sjell disa imazhe ku shfaqet në formë formë.

Në këto imazhe, Remzia shfaqet me disa veshje të ndryshme, ku secila veshje po i rri me bukur se tjetra.

“Me ndryshe”, ka qenë përshkrimi që Remzija ju ka bërë këtyre imazheve, ndërsa ka paralajmëruar se është duke përgatitur videoklipin e ri.

Në këto imazhe Rema po duket si vajzë e re.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS