Remzia ashtu siç e ka zemren e bardhë edhe po reflekton

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Remzie Osmani me këngët e përzgjedhura me shije dhe paraqitjet me finesë, e ka dëshmuar vetën se është një zonjë e vërtetë e melosit popullor.

Në një fotografi realizuar së fundmi, këngëtarja ka shkëlqyer e veshur me kostum të bardhë, e dikush do të thoshte ashtu siç e ka zemrën e bardhë edhe po reflekton.

Në këtë pikë s’ka dyshim./kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS