Red Rain së shpejti me kampanjë vetëdijësuese…

Pija e njohur energjike ‘Red Rain’ do të sjellë një kampanjë vetëdijësuese kundër Covid 19, për konsumatorët e saj.

Në gjitha qytetet e mëdha të Kosovës, përpos që do të sjellim argëtim përmes perfomancës artistike të artistëve tanë të njohur në mënyrë që ta harrojmë stresin e kësaj situate, ju do të mund të fitoni Red Rain falas, maska, dorëza dhe dezinfektues e mbi gjitha këshilla për mbrojtje nga virusi Covid 19.

Rri kyçur në faqen e Red Rain për tu informuar më detajisht se kur do të vizitohet qyteti juaj, duke bërë që për 3 orë performancë të harroni problemet dhe ti sjellni jetës energji.
Perfomancat do mund t’i dëgjoni vetëm nga hapësirat e banimit tuaj apo me respektim të distancës, që padyshim që do të jetë stafi Red Rain që do të kujdes për to. Red Rain kujdeset për ju.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).