Red Rain po jep super shpërblime!

Brendi i energjisë Red Rain po jep shumë shpërblime si: Bicikleta, Air pods Orbitreka Tega Veshje sportive dhe shumë shpërblime tjera.

Realizo një video apo foto atraktive me Red Rain, dërgo te faqet e Red Rain në Facebook dhe instagram, poashtu sigurohuni ti keni like e follow këto dy faqe për të garuar për super shpërblimet.

Grabitni shpërblimet me Red Rain!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).