Reagon Ismet Munishi : Asnjë individ nuk mund të hedh hije të keqe mbi Skifterat dhe Sc Gjilanin

Trajneri i SC Gjilanit, Ismet Munishi, ka reaguar pas incidentit në ndeshjen Gjilani-Ballkani.

Munishi në rrjetin e tij social ‘facebook’, ka shkruar:

Si trener i Sc Gjilanit dhe prind që jam kerkoj falje per incidentin që ndodhi ne ndeshjen sot ne mes të dy skuadrave me të mira ne Superlige Sc Gjilanit dhe Ballkanit nga Suhareka sepse Stivi është djalë i joni shqiptare dhe lojtare i joni aq me shume kundër Ballkanit dhe Xhebrailave që marrëdhëniet edhe personale edhe të klubeve tona janë të shkëlqyera. Asnjë individ nuk mund të hedh hije të keqe mbi Skifterat dhe Sc Gjilanin. Stivi shërim të shpejt

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS