Reagojnë “Intelektualët”

Për shkak të anulimit të ndeshjes paraeliminatore të Ligës së Kampionëve, në mes Dritës dhe Linefield, kanë reaguar tifozët e Dritës “Intelektualët”.

Intelektualët kanë publikuar një foto në faqen e tyre zyrtare në facebook, ku në mesazhin e tyre shkruhet “UEFA MAFIA”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).